Garantija papuošalų auksavimui

Džiaukitės kokybiškais aksesuarais. Visiems Gold filled auksavimo papuošalams suteikiame net pusės metų garantiją auksavimui.

Papuošalo auksavimo būdą pateikiame prie kiekvieno Jus dominančio papuošalo.

Nebijokite papuošalo segėti kiekvieną dieną

Daugelį papuošalų gaminame iš ilgalaikių bei patvarių medžiagų (rankomis 14K auksu auksuojamų detalių), kurios nebijo vandens, nekinta nuo sąlyčio su oda bei nealergizuoja.

Gold filled auksavimo juvelyriką galite segėti kiekvieną dieną. Papuošalui pakeitus spalvą per 6 mėnesius, jį Jums pakeisime analogišku.

Ilgalaikiai papuošalai

Jei Gold filled auksavimo papuošalą saugosite nuo drėgmės bei cheminių medžiagų, jis Jus džiugins ne vienerius metus.

Nemokamas užsakymų pristatymas

Visus papuošalus pakuojame į VDLG Aksesuarai papuošalų/dovanų dėžutes bei pristatome Jums nemokamai.

Gold filled auksavimo technologija gaminami papuošalai yra žymiai patvaresni už auksuoto sidabro ar standartinio auksavimo papuošalus.

Gold filled auksavimas atliekamas sluoksniuojant auksą aplink bazinį metalą, sudarant keletą sluoksnių gryno aukso, kruopščiai ir keletą kartų apgaubiant visą gaminį. Visas gamybos procesas kur kas ilgesnis, kadangi auksuojamas kiekvienas gaminys atskirai. Dėl didelio procento aukso, šie papuošalai tampa ilgaamžiai ir prieinami, norint įsigyti ne tik greitosios mados aksesuarą, kuris segamas keletą kartų. Dėl pakankamo gryno aukso išorinio sluoksnio Gold filled papuošalai tinkami apdirbimui. Mes rankomis kalame gėles bei raides, nebijodami, kad papuošalas gali būti sugadintas. Žinoma, kaip ir gryno aukso gaminiai, Gold filled juvelyrika braižosi, kadangi auksas yra minkštas metalas, todėl papuošalus gaminame kruopščiai bei atsakingai. Gold filled auksavimo papuošalus rinkitės kiekvienos dienos stiliui, norėdamos papuošalą segėti nuolat, nebijant aplinkos veiksnių. Gold filled auksavimo papuošalas - puikus kokybiškos bei prasmingos dovanos moterims pasirinkimas.

Papildomos garantijos papuošalo auksavimui forma

Prašome užpildyti žemiau esančią formą, jei įsigijote papuošalą, kuriam yra suteikiama papildoma garantija spalvai.Papildomos garantijos auksavimui (papuošalo spalvai) taisyklės.

·         VDLG Aksesuarai Gold filled technologija auksuotiems papuošalams suteikia papildomą garantiją auksavimui (aukso sluosksniui). Auksavimo būdas yra pateikiamas prie kiekvieno papuošalo aprašymo.

·         Papildoma garantija galioja tik www.vdlgaksesuarai.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamiems Gold filed auksavimo papuošalams.

·         Papildoma garantija papuošalo auksavimui galioja pusę metų (6 mėnesius) nuo papuošalo įsigijimo dienos.

·         Papildoma garantija galioja tik papuošalo aukso spalvai (aukso sluoksniui).

·         Garantija galioja tik užpildžius papildomos garantijos formą, esančią kontaktų skiltyje „Papildomos garantijos papuošalo auksavimui forma“.

·         Garantija nėra suteikiama, jei papuošalas yra prarastas, subraižytas, įskaitant, bet neapsiribojant, sugadintas. Garantija nėra suteikiama mechaniniams pažeidimams, detalių lūžiams, ar grandinėlių trūkiams.

·         Garantija nėra suteikiama, jei papuošalas yra padengtas papildomais sluoksniais, įskaitant, bet neapsiribojant, kosmetika, plaukų laku, cheminėmis medžiagomis ar nevalomas.

·         Garantija nėra suteikiama jei visas papuošalas ar jo dalis yra auksuota standartiniu auksavimu. Auksavimo būdas yra pateikiamas prie kiekvieno papuošalo aprašymo.

·         Jei per pusės metų (6 mėn.) laikotarpį nuo įsigijimo dienos papuošalo auksavimas pakeitė spalvą, VDLG Aksesuarai įsipareigoja pakeisti papuošalą analogišku.

·         Po papuošalo pakeitimo naujas garantinis laikotarpis neskaičiuojamas.

·         Pinigai už papuošalą nėra grąžinami.

·         Papildoma garantija suteikiama tik Pirkėjui grąžinus papuošalą VDLG Aksesuarai paštomatu ar registruotu paštu.

·         Garantija galioja gavus apmokėjimą už papuošalą į sąskaitą bei užpildžius formą „Papildomos garantijos papuošalo auksavimui forma“. VDLG Aksesuarai neatsako, jei pirkėjas nurodo netikslius kontaktinius duomenis.

·         Norėdamas pasinaudoti garantija, Pirkėjas turi saugoti užsakymo, apmokėjimo informaciją. Šiuos duomenis prireikus Pirkėjas pateikia VDLG Aksesuarai.

Iškilus klausimas dėl papildomos garantijos papuošalo auksavimui, prašome kreiptis el. paštu [email protected]