APIE GOLD FILLED TECHNOLOGIJA AUKSUOJAMUS PAPUOŠALUS

Minimalistinis papuošalas dažniausiai segamas arti kaklo ir nešiojamas ilgai, todėl siekiame, kad Jūsų pasirinkta juvelyrika Jus džiugintų kuo ilgiau.

Didžioji dalis VDLG Aksesuarai siūlomų papuošalų yra paauksuoti, naudojant Gold filled auksavimo technologiją. Gold filled juvelyrika yra daug kartų ilgaamžiškesnė už auksuoto sidabro ar standartinio auksavimo papuošalus. Ji nebijo vandens, nekinta nuo sąlyčio su oda bei nealergizuoja. Ją galite valyti su muilu ar juvelyrikai skirtomis priemonėmis. Kaip žinote, paauksuoto sidabro ar kitų standartinio auksavimo papuošalų šlapinti negalima, tuo labiau valyti juvelyrikai skirtomis valymo priemonėmis.  

Gold filled – JAV užpatentuota ir gaminama labai patvari metalo rūšis, juvelyrikoje naudojama kaip pigesnė aukso forma. Gold filled gaminamas labai aukštoje temperatūroje sluoksniuojant 2 arba 3 metalus, iš kurių vienas yra auksas. Pagal JAV įstatymus auksas turi sudaryti ne mažiau, kaip 5 procentus gaminio svorio. Tai daug kartų daugiau, nei mūsų rinkoje siūlomuose Gold plated gaminiuose (juose naudojama 0,05 procento aukso gaminio svorio). Šio auksavimo papuošalai gali Jus džiuginti ne vienerius metus.

Gold filled auksavimas atliekamas sluoksniuojant auksą aplink bazinį metalą, sudarant keletą sluoksnių gryno aukso, kruopščiai ir keletą kartų apgaubiant visą gaminį. Visas gamybos procesas kur kas ilgesnis, kadangi auksuojamas kiekvienas gaminys atskirai. Dėl didelio procento aukso, šie papuošalai tampa ilgaamžiai ir prieinami, norint įsigyti ne tik greitosios mados aksesuarą, kuris segamas keletą kartų. Dėl pakankamo gryno aukso išorinio sluoksnio Gold filled papuošalai tinkami apdirbimui. Mes rankomis kalame gėles bei raides, nebijodami, kad papuošalas gali būti sugadintas. Žinoma, kaip ir gryno aukso gaminiai, Gold filled juvelyrika braižosi, kadangi auksas yra minkštas metalas, todėl papuošalus gaminame kruopščiai bei atsakingai. Gold filled auksavimo papuošalus rinkitės kiekvienos dienos stiliui, norėdamos papuošalą segėti nuolat, nebijant aplinkos veiksnių. Gold filled auksavimo papuošalas - puikus kokybiškos bei prasmingos dovanos moterims pasirinkimas. Šią juvelyriką prižiūrėti nėra sudėtinga – tinka priemonės, skirtos tauriesiems metalams.

Minimalistiniai pakabukai, Gold filled auksavimas, Kokybiški paauksuoti papuošalai, VDLG Aksesuarai

VDLG Aksesuarai aprašą, kuo skiriasi Gold filled auksavimo papuošalai nuo auksuoto sidabro bei standartinio auksavimo papuošalų, rasite paspaudę čia.

Pažymime, kad paauksavimo technologiją rasite prie kiekvieno mūsų siūlomo aksesuaro aprašymo.

Spauskite čia, norėdami skaityti Wikipedia aprašą apie Gold filled juvelyriką.

VDLG Aksesuarai - Kokybiški Minimalistiniai papuošalai moterims

Kai papuošalai kalba...

Žemiau pateikiama nedidelė dalis VDLG Aksesuarai siūlomų Gold filled auksavimo technologija paauksuotų rankų darbo papuošalų. Rankomis kalame raides bei gėles, kuriame ir siūlome modernius graviruotus kaklo pakabukus su abstraktaus meno elementais, graviruotus užrašų papuošalus, prasmingus ir artimus kiekvienam skoniui aksesuarus moterims ir vaikams. Visus papuošalus galite rasti čia