Minimalistiniai papuošalai, Rankų darbo aksesuarai, Rankų darbo papuošalai, Pagaminta Lietuvoje

Rekomendacijos Gold filled juvelyrikos dėvėjimui

VDLG Aksesuarai didžioji dauguma siūlomų papuošalų paauksuoti Gold filled technologija. 

Šie papuošalai moterims yra atsparūs dėvėjimuisi, jie nekinta nuo sąlyčio su oda ar drėgmės , nereikalauja atidžios priežiūros. Gold filled auksavimo aksesuarai Jus džiugins ilgiau, nei auksuoto sidabro, ar standartinio auksavimo papuošalai. Tačiau, norint Gold filled juvelyrika džiaugtis ilgai ir segėti blizgų papuošalą turite jį prižiūrėti bei valyti.

Šia technologija paauksuotiems papuošalams (skirtingai, nei standartinio auksavimo) valyti puikiai tiks vanduo su muilu bei švelni kempinė (nenaudokite valymo priemonių, turinčių aštrius šerelius – galite subraižyti papuošalo paviršių).

Nuvalymui naudokite pūkų neturintį minkštą skudurėlį, kuriuo galite jį ir poliruoti, tinka langų, stiklo šluostė.

Nors Gold filled papuošalai drėgmei yra atsparūs, norint, kad auksavimas išliktų ne vienerius metus, nerekomenduojame jų laikyti nuolatinėje drėgmėje (pavyzdžiui vonios kambaryje). Papuošalus laikykite sausai, tam skirtose dėžutėse. Pažymime, kad šią juvelyriką gali paveikti siera bei jos junginiai

Kad Gold filled juvelyriniai dirbiniai neprarastų blizgesio bei grožio, rekomenduojame jų nesegėti/nevalyti kai:

• naudojate įvairias buitinės chemijos priemones;

• dažote plaukus savarankiškai;

• plaukiojate baseine - chloras gali pažeisti auksą;

• naudojate kosmetiką (ypač kremus, kuriuose yra gyvsidabrio).

Ar žinojote, kad Gold filled technologija paauksuoti papuošalai, tinkamai juos prižiūrint, gali tarnauti nuo 5 iki 30 metų?

Linkime ilgai džiaugtis savo aksesuaru. Arba keliais.

Standartinio auksavimo papuošalų priežiūra bei rekomendacijos

 Standartinio auksavimo gaminiai žavi stilingumu. Tačiau aukso dulkėmis padengti bižuteriniai papuošalai žymiai greičiau (lyginant su Gold filled paauksuotais gaminiais) susidėvi. Kad Jūsų papuošalai neprarastų savo grožio, keli naudingi patarimai jų priežiūrai:

Papuošalus tinkamai laikykite. Aksesuarus reikėtų sudėti į atskirus užspaudžiamus plastikinius maišelius ar dėžutes, taip jie bus apsaugoti ne tik nuo pašalinio aplinkos poveikio, braižymosi, kitų metalų sąveikos, bet ir kt. išorinių veiksnių.

 Valymui ir blizginimui naudokite sausus švelnius natūralaus pluošto audinius - nešlapinkite.

Plaukų lakas, kvepalai bei kosmetika – didelis standartinio auksavimo papuošalų priešas. Kvepalus, lakus purkškite nedėvint papuošalų arba kuo toliau nuo papuošalų bei jų dėvėjimo vietos, nes šiems patekus ant plono aukso, šis sluoksnis gali būti pažeistas ir nepataisomai sugadintas.

Bižuterijai kenkia vanduo, ypač jei jis yra su chloru ar druska. Venkite drėgmės – nereikėtų su paauksuotais papuošalais maudytis, bei papuošalų laikyti drėgname vonios kambaryje.

Reikėtų saugoti papuošalus nuo kontakto su įvairiomis cheminėmis priemonėmis, vengti papuošalų dėvėjimo atliekant namų ruošos darbus.

Saugoti papuošalus nuo tiesioginių saulės spindulių.

Venkite papuošalų braižymo;

Saugokite papuošalus nuo didelio karščio.

Paauksuotų papuošalų priežiūra, Papuošalų valymas, Minimalistinė juvelyrika, Papuošalų dirbtuvės